Vy chcete zabezpečit rodinu.

My vám s tím pomůžeme

Když je na vás někdo závislý, přemýšlíte jinak. Proto je tu životní pojištění od Mutumutu. Nechceme vám přidělávat starosti. Chceme vás starostí zbavit.

Získejte chytré hodinky Apple nebo Garmin

Pokud uzavřete smlouvu do 31. 8. 2020 a splníte naši sportovní výzvu, získáte chytré hodinky.vícearrow

Získejte chytré hodinky Apple nebo Garmin

Pokud uzavřete smlouvu do 31. 8. 2020 a splníte naši sportovní výzvu, získáte chytré hodinky.vícearrow
Mám rodinu.
Proč mít i životní pojištění?

49 % českých rodin by nevydrželo bez příjmů déle než čtvrt roku. Jenže co když živitele rodiny postihne závažná nemoc nebo úraz? Co když rodina přijde nejen o svůj příjem, ale ještě bude muset vynaložit náklady na péči o nemocného? Zvládla by vaše rodina takovouto sitauci?

Pokud ne, tak přesně z těchto důvodů existuje životní pojištění. Díky životku si vaše rodina může udržet finanční standard i v případě, že budete dlouhodobě nemocní nebo se vám stane úraz. A také zaopatří vaší rodinu v případě toho nějhoršího.

Arrow
A proč
u Mutumutu?

Naše životní pojištění má velmi kvalitní krytí, které u jiných pojištění nenajdete. Umíme zajistit vaši rodinu komplexně a za dobrou cenu. Navíc vás budeme motivovat k tomu, abyste žili zdravě, čímž svou rodinu ochráníte ještě víc.

A když už se něco stane, stačí nám od vás dva papíry a hned vyplácíme.


Další výhody pojištění od Mutumutu

  • je srozumitelné, takže ho zvládnete uzavřít sami - online, za 15 minut,
  • smlouva má jen 2 stránky a obsahuje pouze 8 jasných výjimek - třeba skok padákem,
  • odmění vás, když žijete zdravě - hýbete se, nekouříte a chodíte k lékaři,
  • kryje i veškeré lékařem potvrzené bolesti zad nebo psychické problémy,
  • pojištění můžete upravovat nebo ho okamžitě a bez poplatků zrušit.

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Co Mutumutu
pojišťuje?

Netaháme z vás peníze za připojištění, která vám reálně nijak nepomůžou, když jde do tuhého. Pojišťujeme to důležité.

Pojištění pracovní neschopnosti

Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, stát vám bude vyplácet přibližně 60% vašeho hrubého příjmu. A pokud jste OSVČ a neplatíte si extra nemocenskou, nedostanete nic. 

PROTO: Jakmile nemůžete pracovat déle než 2 měsíce, začneme vám pravidelně vyplácet rentu, která vám umožní plnit závazky a udržet si dosavadní životní standard.

Pojištění invalidity

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity a bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč. 

PROTO: Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů. A které vám umožní třeba i upravit domov podle potřeb vaší invalidity. Pravda je totiž taková, že v invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána, klidně i do 65 let.

Pojištění smrti

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. 

PROTO: Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Chcete pomoci s
nastavením pojištění?

Na životním pojištění je nejtěžší začít. Protože nevíte, jak si ho nastavit správně. Přeci jen nechcete svou rodinu zajistit špatně. Mutumutu je ale přehledné a jasné, takže si ho zařídíte raz dva.

kdybyste si přece jen nevěděli rady, zavolejte zdarma na číslo 800 810 210 a Míša s Lukášem vám rádi pomůžou. Jestli neradi mluvíte, můžete jim i napsat přes online chat. 

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210