Vy chcete zabezpečit rodinu.

My vám s tím pomůžeme

Když je na vás někdo závislý, přemýšlíte jinak. Proto je tu životní pojištění od Mutumutu. Nechceme vám přidělávat starosti. Chceme vás starostí zbavit.

arrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow
Mám rodinu.
Proč mít i životní pojištění?

49 % českých rodin by nevydrželo bez příjmů déle než čtvrt roku. Jenže co když živitele rodiny postihne závažná nemoc nebo úraz? Co když rodina přijde nejen o svůj příjem, ale ještě bude muset vynaložit náklady na péči o nemocného? Zvládla by vaše rodina takovouto sitauci?

Pokud ne, tak přesně z těchto důvodů existuje životní pojištění. Díky životku si vaše rodina může udržet finanční standard i v případě, že budete dlouhodobě nemocní nebo se vám stane úraz. A také zaopatří vaší rodinu v případě toho nějhoršího.

Arrow
A proč
u Mutumutu?

Naše životní pojištění má velmi kvalitní krytí, které u jiných pojištění nenajdete. Umíme zajistit vaši rodinu komplexně a za dobrou cenu. Navíc vás budeme motivovat k tomu, abyste žili zdravě, čímž svou rodinu ochráníte ještě víc.

A když už se něco stane, stačí nám od vás dva papíry a hned vyplácíme.


Další výhody pojištění od Mutumutu

  • je srozumitelné, takže ho zvládnete uzavřít sami - online, za 15 minut,
  • smlouva má jen 2 stránky a obsahuje pouze 8 jasných výjimek - třeba skok padákem,
  • odmění vás, když žijete zdravě - hýbete se, nekouříte a chodíte k lékaři,
  • kryje i veškeré lékařem potvrzené bolesti zad nebo psychické problémy,
  • pojištění můžete upravovat nebo ho okamžitě a bez poplatků zrušit.

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Co Mutumutu
pojišťuje?

Netaháme z vás peníze za připojištění, která vám reálně nijak nepomůžou, když jde do tuhého. Pojišťujeme to důležité.

Pojištění pracovní neschopnosti

Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, stát vám bude vyplácet přibližně 60% vašeho hrubého příjmu. A pokud jste OSVČ a neplatíte si extra nemocenskou, nedostanete nic. 

PROTO: Jakmile nemůžete pracovat déle než , začneme vám pravidelně vyplácet rentu, která vám umožní plnit závazky a udržet si dosavadní životní standard.

Pojištění invalidity

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity a bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč. 

PROTO: Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů. A které vám umožní třeba i upravit domov podle potřeb vaší invalidity. Pravda je totiž taková, že v invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána, klidně i do 65 let.

Pojištění smrti

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. 

PROTO: Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Chcete pomoci s
nastavením pojištění?

Na životním pojištění je nejtěžší začít. Protože nevíte, jak si ho nastavit správně. Přeci jen nechcete svou rodinu zajistit špatně. Mutumutu je ale přehledné a jasné, takže si ho zařídíte raz dva.

kdybyste si přece jen nevěděli rady, zavolejte zdarma na číslo 800 810 210 a Míša s Lukášem vám rádi pomůžou. Jestli neradi mluvíte, můžete jim i napsat přes online chat. 

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210