Vy podnikáte.

My vám kryjeme záda

Živnostníci jsou motorem české ekonomiky. My si to uvědomujeme, a proto vás proti výpadku příjmu pojistíme za stejných podmínek, jako zaměstnance. Ať už jste dlouhodobě nemocní, nebo vás postihl úraz.

arrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow
Jsem OSVČ a platím si zdravotní pojištění.
Nevím, proč řešit ještě nemocenskou a životko

Podle průzkumů si dobrovolné nemocenské pojištění platí jen 16 % českých podnikatelů. A devět z deseti říká přesně jako vy: „Proč platit ještě něco navíc?“ 

Je jasné, že dokud se nic nestane, nechcete o tom moc přemýšlet. Jenže ani živnostníkům se vážnější nemoci a úrazy nevyhýbají. A pokud si neplatíte nemocenskou, ani stát vám nijak nepomůže a vy zůstanete úplně bez příjmů.

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Životní pojištění.
Snižuje riziko, že zůstanete bez příjmu

Pojistěte si, že vás ztráta příjmu nepostihne. Buď si zařiďte nemocenskou nebo si sjednejte naše pojištění pracovní neschopnosti v rámci životního pojištění. Zajistí vás v případě delšího výpadku příjmů a přijde vás dokonce levněji. My doporučujeme platit si oboje, abyste měli opravdu jistotu.

Nemocenská vám bude vyplácena od patnáctého dne. Navíc, pokud budete v neschopnosti celý měsíc, odpadne vám povinost platit odvody za sociální a zdravotní pojištění. Doporučujeme platit tedy alespoň minimální výši.

Naše životní pojištění vás bude krýt od 30. nebo 60. dne, podle toho, jak si ho nastavíte. Vyjde vás ale levněji, takže si můžete za stejnou cenu nastavit podstatně vyšší částku. Nastavte si ho tak, aby vám v kombinaci s nemocenskou pokryl výpadek příjmu.

Arrow
Proč mít
životko Mutumutu?

Naše pojištění pracovní neschopnosti má velmi kvalitní krytí, které u jiných pojištění nenajdete. Platíme za úrazy i nemoci. Bolesti zad? Duševní nemoci? I ty u nás kryjeme.

Navíc vás nezařadíme do vyšší sazby jako jiné pojišťovny. My víme, jak důležití jsou živnostníci pro českou ekonomiku. Neděláme rozdíly, u nás máme stejné podmínky pro živnostníky i zaměstnance


Další výhody pojištění od Mutumutu

  • je srozumitelné, takže ho zvládnete uzavřít sami - online, za 15 minut,
  • smlouva má jen 2 stránky a obsahuje pouze 8 jasných výjimek - třeba skok padákem,
  • odmění vás, když žijete zdravě - hýbete se, nekouříte a chodíte k lékaři,
  • kryje i veškeré lékařem potvrzené bolesti zad nebo psychické problémy,
  • pojištění můžete upravovat nebo ho okamžitě a bez poplatků zrušit.

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Jak funguje naše
pojištění pracovní neschopnosti pro OSVČ?

V naší kalkulačce si nastavíte částku, kterou od nás budete dostávat, pokud nebudete moci vydělávat. Výši necháme na vás, pouze nesmí přesáhnout váš čístý příjem.

Jak definujeme čistý příjem u OSVČ?

Daníte paušálem? Za čistý příjem budeme považovat 50 % vašich celkových ročních příjmů. Ostatním ho počítáme tak, že od ročních příjmů odečteme výdaje na jejich dosažení.

A jak je to s dokládáním pracovní neschopnosti?

Stačí, když nám dáte vědět, že jste nemocní a doložíte to papírem od doktora. Může jít o jakýkoli “lékařský “papír”, kde bude uvedené, že jste byli v tu a tu dobu nemocní. Zaměstnanci nám to dokládají neschopenkou.

Arrow
Na co dál
vás Mutumutu pojistí?

Samozřejmě vás pojistíme i na jiná rizika, než pouze na pracovní neschopnost. I OSVČ si u nás mohou pojistit invaliditu a smrt.

Pojištění invalidity

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity a bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč. 

PROTO: Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů. A které vám umožní třeba i upravit domov podle potřeb vaší invalidity. Pravda je totiž taková, že v invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána, klidně i do 65 let.

Pojištění smrti

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. 

PROTO: Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210