Našemu životnímu pojištění

budete rozumět

Jsme online, pojišťujeme jen závažné životní situace, naše podmínky jsou jasné a srozumitelné a nemáme žádné poznámky pod čarou. Jsme Mutumutu.

Na čem si

zakládáme?

Chceme vrátit pojištění blíž k lidem

Pojištění vzniklo jako komunitní služba. Deset mlynářů v údolí se navzájem podporovalo a když jednomu z nich na jaře „voda vzala mlejn“, ostatní mu pomohli postavit se zase na nohy. Pojištění má lidi chránit, ne tahat z nich nesmyslně peníze. 

Své pojistce musíte rozumět

Životní pojištění není raketová věda. Máme srozumitelný produkt, krátké a pochopitelné podmínky. Nastavíme vám pojištění tak, aby dávalo smysl. Vlastně, zvládnete to i sami.

Naše pojištění vám nevnucujeme

Dáme vám doporučení, ale rozhodnutí necháme na vás. Už se vám stalo, že vás známý po 10 letech najednou strašně nadšeně zval na oběd a tam pak nabízel pojistky? Neexistuje. Pojišťováky u nás nenajdete.

Děláme pojištění moderně

Když si můžete z obýváku pořídit notebook, proč by to nešlo s životním pojištěním? Naše pojištění je online. Nemusíte nikam chodit a zvládnete to i přes mobil. Díky naší vlastní mobilní aplikaci navíc můžete získat odměnu za to, že žijete zdravě.

Co pojišťujeme?

Arrow

Kdo tvoří

náš tým?

V týmu máme zkušené manažery, lidi s dlouhodobou zkušeností v pojišťovnictví, mladé nadšence, ale i kolegy, kteří byli přesvědčení, že v pojišťovnictví by v životě nepracovali.

Chcete nás poznat osobně? Můžete nám zavolat nebo si s námi domluvit schůzku. Rádi vám vysvětlíme, o co se v Mutumutu snažíme.

 

Kdo u nás pracuje?

Arrow

Kdo je

náš partner?

Současný trh s životním pojištěním je nemocný. Proto jsme založili Mutumutu. Ale protože pojištění u nás mohou ze zákona nabízet jen pojišťovny, museli jsme si najít partnera.

Záda nám kryje Komerční pojišťovna. Jediná, která do toho s námi šla. Takže máte jistotu, že svoje peníze dostanete. I kdyby Mutumutu podmínky na trhu zadusily.

O vše ostatní se staráme my. Mutumutu tým.

Komerční pojišťovna
 
Arrow

Co se nám doteď

povedlo?

Náš přístup udělal na trhu životního pojištění vítr. Některá pojištění se nás snažila okopírovat, jiná se do nás strefovala. My mezitím sesbírali několik úspěchů.

Dostali jsme se do finále prestižní soutěže Vodafone Nápad roku. V Mnichově nás ocenili jako nejlepší startup, který se letos účastnil akceleračního programu Plug and Play Insurtech. Konkurencí nám byly startupy z celého světa.

Získali jsme také ve spolupráci s Komerční pojišťovnou první místo jako Klientsky nejpřívětivější pojišťovna a druhé místo jako Pojišťovací inovátor. 

Za náš web jsme navíc získali ocenění Design roku v soutěži WebTop100. Protože jsme čistě online životko, dělá nám to velkou radost.

A zajímají se o nás i média.

Co o nás napsala?