Hudba pro ty, co se starají.

Sluchátka ke každému životku

Oceníme vás za to, že se staráte o své zdraví. Proto všichni, kteří si sjednají životní pojištění, získají bezdrátová sportovní sluchátka zdarma. Pravidelný rytmus pro váš pohyb.

Rytmus
pro váš pohyb

Pravidelnost je klíč úspěchu. A to platí u spousty věcí. Hlavně, když se jedná o vaše zdraví. 

V Mutumutu podporujeme ty, kteří se rádi hýbou. A protože hudba patří k pohybu a může vám pomoct vyběhnout znovu, tak rozdáváme bezdrátová bluetooth sluchátka Sony WIC310, která vašemu zdravému životnímu stylu rytmus určitě dodají. 

 

Stačí si sjednat životko Mutumutu do 16. 2. 2020 a co nejdříve zaplatit první pojistné - tím bude smlouva platná - a sluchátka budou vaše.

Na rovinu říkáme, že po převzetí sluchátek byste neměli pojištění rušit prvních 12 měsíců, to je 1 rok, jinak sluchátka budeme chtít vrátit nebo zaplatit.

Sjednat pojištění

Sjednáním pojištění vyjadřujete svůj souhlas s účastí v soutěži a jejími pravidly.

Arrow
Unikátní životní pojištění
Mutumutu

První pojištění u nás, které vám vrátí peníze za to, že se o sebe staráte. A co pojišťujeme? Zásadní situace, které vás mohou připravit o výdělek kvůli nemoci nebo úrazu. Naše životní pojištění jsme navíc zbavili nesmyslných výjimek, takže kryje mnohem víc případů, než jiná.

 

Nemůžete vydělávat? Platíme

Pojišťujeme jen důležité životní situace. Žádné bolestné nebo investiční složka, netaháme z vás peníze za blbosti. Díky tomu naše životko stojí na jednoduchém principu: když nemůžete vydělávat kvůli nemoci nebo úrazu, my vám začneme platit dohodnutou částku. To je celé.

Svojí pojistce rozumíte

Pojistné smlouvy bývají dlouhé a plné nesrozumitelných výrazů. U nás je to jinak. Naše smlouva je krátká a napsaná lidsky. Raz dva zjistíte, že máme jenom 8 výjimek, kdy neplatíme - drogy, bungee-jumping a podobně, zkrátka jasné a pochopitelné důvody. Jinak platíme vždycky a bez řečí. Jinde bývá výjimek třeba 40, a ještě jsou schované někde v poznámkách pod čarou.

Za pohyb vám vrátíme peníze. A přímo na účet!

Když se o sebe staráte, prospíváte svému zdraví. U běžných pojištění zaplatíte stejně, jako kdybyste celé dny proseděli u televize, a to není fér. Proto jsme se rozhodli to změnit. Pokud sportujete, nekouříte a chodíte na pravidelné prohlídky k lékaři, vrátíme vám až 30 % pojistného

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210