Průvodce výběrem odměny po splnění výzvy

Pokud splníte pravidla naší sportovní #MutumutuRespekt výzvy, dostanete od nás poukaz v hodnotě 5 000 Kč. Váháte, co si vybrat? Rádi vám s tím pomůžeme.

arrow
Odměna za splnění výzvy
Z čeho vybírat

Někdy je to dřina dokopat se k pravidelnému pohybu. A proto vám rádi budeme dělat parťáka. Abyste měli motivaci už na začátku, připravili jsme pro vás několik odměn, které na vás po měsíci sportování budou čekat. Tady jsou kompletní podmínky akce.

A jestli už máte měsíční výzvu za sebou, gratulujeme! 😉

Můžete si vybrat poukaz v hodnotě 5000 Kč na

 1. sportovní vybavení a oblečení nebo
 2. online cvičení nebo
 3. chytré hodinky či náramek.

Sportovní vybavení

 • SanaSport

Tady si vybere snad každý. Boty, oblečení, vybavení pro všechny možné sporty - od turistiky přes tenis, basket, florbal, fitko, plavání až po golf. Poukaz se slevovým kódem můžete využít jak v e-shopu, tak v prodejnách. Platí 6 měsíců od data vystavení.

 • Kola Radotín

Ráj pro cyklisty. Je jedno, jestli se chcete vyřádit na novém trailu nebo potřebujete lepší vybavení na jarní švih. V téhle speciálce najdete všechno. Poukaz můžete uplatnit v prodejně, e-shopu, ale i na zaplacení služeb (půjčovna, testovací centrum, servis). Platí 12 měsíců.

 • Top4Running

Když už máme ráj pro cyklisty, to by bylo, abychom ho neměli i pro běžce. Potřebujete nové boty pro lepší došlap, lehkou bundu nebo čelovku na ranní výběhy? Není problém. Poukaz využijete v e-shopu, po registraci a přihlášení. Platí 6 měsíců.

Online cvičení

 • Železná koule

Trénink, co má koule? Dejte si do těla, ale správně. S online koučingem od Železné koule to půjde samo. Tréninkový program respektující vaši úroveň, žádné předcvičování se Cindy Crawford. Ať už chcete cvičit s vlastní vahou, činkami, kruhy nebo kettlebellem. Získáte 6 měsíců tréninku (tréninkový plán, přístup k bonusovému obsahu i uzavřené skupině s trenéry).

 • Mamacore

Online terapeutický systém cvičení dvou bratrů, který je nejen pro ženy (název může být trochu zavádějící). Pomůže vyřešit problémy s vypouklým břichem, diastázou a bolestí zad. Jak správně sedět, ale také jakými cviky posílit střed těla a vybudovat si korzet z vlastních svalů. To všechno vás v Mamacore naučí za přibližně 6 měsíců.

Chytré hodinky a náramky

 • Smarty.cz

Specialista hlavně pro Jablíčkáře. Ale kvůli nám rozšířili i svoji sekci s Garmin hodinkami. Vybrat si u nich můžete v sekci chytrých hodinek nebo fitness náramků. 

 • CZC.cz 

Tady byste si mohli vybrat. Cokoli, co najdete v sekci chytré hodinky nebo fitness náramkymůže být vaše.

Které zařízení nejlépe vybrat, aby fungovalo s naší aplikací a vy jste mohli v klidu plnit výzvy, najdete podrobně vysvětlené na této stránce. Ať nepřijdete o své zasloužené body. 😉

Obecná pravidla využití poukazů
 • Můžete si vybrat i věc s cenou vyšší než je hodnota poukazu, ale pak budete muset zbytek ceny doplatit ze svého. 
 • Poukazy nemůžeme my ani provozovatel e-shopu směnit za peníze, ani rozměnit.
 • Hodnotu poukazu můžete vyčerpat jen jednorázovým nákupem.
 • Poukaz nepůjde využít na zaplacení dopravy nebo poplatku za dobírku.
 • Po uplynutí doby platnosti bude poukaz neplatný.
 • V případě vrácení zboží ve stanovené lhůtě nebo kladně uznané reklamaci, máte právo na vystavení nového poukazu ve stejné hodnotě. Nemáte ale právo na vrácení částky v hotovosti nebo na účet. Tak na to pamatujte. 😉
 • Zasláním poukazu souhlasíte s podmínkami pro jeho použití.
 • Nákup zboží se řídí vždy platným reklamačním řádem provozovatele daného e-shopu.
Pokud si nevíte rady, poradíme vám

Chcete s námi váš výběr prodiskutovat? Nebo máte jiné otázky k naší výzvě a našemu pojištění?

Volejte zdarma na číslo 800 810 210. Kolegové Míša nebo Lukáš vám rádi pomůžou. A jestli neradi telefonujete, napište přes online chat vpravo dole tady na stránce.

Zpět na stránku s naší výzvou