Pojištění pro případ smrti

od Mutumutu

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow
Jak funguje
pojištění smrti?

Jednoduše. Nastavíte si částku, kterou mají vaši nejbližší dostat v případě toho nejhoršího a věk, do kterého chcete být pojištěni. My se postaráme, že peníze dostanou rychle a bez otálení, pokud by opravdu k něčemu došlo.

Arrow
Proč pojištění smrti
od Mutumutu?

Ptáte se nás: Naše životní pojištění se vztahuje i na koronavirus COVID-19. Více informací informací naleznete na stránce věnované této nemoci.

Máme opravdu jen to nejnutnější minimum případů, na které pojištění neplatí. Takže pokud se jich vyvarujete, budete mít jistotu, že se o vaše blízké postaráme.

Navíc si naše pojištění můžete sjednat z pohodlí domova.

A pokud se o sebe staráte, tak nejen že snížíte šanci, že si pro vás přijde zubatá, ale také od nás dostanete zpět až 30 % pojistného.

Spočítat cenu
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Pojišťujeme i pro případ
pracovní neschopnosti a invalidity

Pojištění pracovní neschopnosti

Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, stát vám bude vyplácet přibližně 60% vašeho hrubého příjmu. A pokud jste OSVČ a neplatíte si extra nemocenskou, nedostanete nic. 

PROTO: Jakmile nemůžete pracovat déle než , začneme vám pravidelně vyplácet rentu, která vám umožní plnit závazky a udržet si dosavadní životní standard. 

Více informací o pojištění pracovní neschopnosti u Mutumutu.

Pojištění invalidity

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity a bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč. 

PROTO: Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů. A které vám umožní třeba i upravit domov podle potřeb vaší invalidity. Pravda je totiž taková, že v invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána, klidně i do 65 let.

Více informací o pojištění invalidity u Mutumutu.

Co pojišťujeme?