Pojištění invalidity

od Mutumutu

Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů a udržíte si vás životní standard. V invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku totiž potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví.

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow
Jak funguje
pojištění pro případ invalidity?

Invalidita je riziko s největším finančním dopadem na rodinu.

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity a bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč.

Pojištění invalidity tento problém řeší. Každý měsíc vám budeme platit zvolenou částku, která vám umožní neztratit vaší životní úroveň, alespoň co se financí týče. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána, klidně i do 65 let.

Arrow
Proč pojištění
invalidity od Mutumutu?

Je nám jedno, jestli za vaši invaliditu může úraz nebo nemoc - budeme vám vyplácet v obou případech. Naše pojištění invalidity navíc kryje více případů než jiná pojištění. U nás například najdete duševní choroby i bolesti zad ve všech stupních invalidity, kdežto jiné pojištění tyto diagnózy uznávají jen v nejtěžších případech.

Přitom nemoci pohybové soustavy a duševní choroby tvoří více než polovinu všech případů invalidity v ČR.

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Pojišťujeme i pro případ
pracovní neschopnosti a smrti

Pojištění pracovní neschopnosti

Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, stát vám bude vyplácet přibližně 60% vašeho hrubého příjmu. A pokud jste OSVČ a neplatíte si extra nemocenskou, nedostanete nic. 

PROTO: Jakmile nemůžete pracovat déle než , začneme vám pravidelně vyplácet rentu, která vám umožní plnit závazky a udržet si dosavadní životní standard.

Více informací o pojištění pracovní neschopnosti u Mutumutu.

 

Pojištění smrti

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. 

PROTO: Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.

Více informací o pojištění pro případ smrti u Mutumutu.

Co pojišťujeme?