Získejte chytré hodinky

Ti z vás, kteří uzavřou pojištění do 31. 8. a splní naši sportovní výzvu, získají chytré hodnky Apple nebo Garmin.

Adrenalinové sporty,

které neumíme pojistit

Pokud milujete adrenalin a rád zkoušíte nové sporty, fandíme vám, ale u některých z nich vás krýt nemůžeme. Když v důsledku nebo v souvislosti s níže uvedenými sporty onemocníte nebo se stanete invalidním, nevznikne vám právo na pojistné plnění. To neplatí v případě smrti, kdy vás kryjeme i při těchto sportech. Jedná se o následující:

Horolezectví včetně vysokohorské turistiky, tj. turistiky či výstupů v terénu stupně obtížnosti 4 UIAA a vyššího (lezení, při kterém je vyžadována technika tří pevných bodů) včetně výstupů po předem zajištěných cestách, turistiky v horském terénu mimo povolené turistické cesty a turistiky v ledovcovém terénu; v místech s nadmořskou výškou nad 3 000 m je vyloučen i pohyb v terénu nižšího stupně obtížnosti.

Arrow

Létání jakýmikoliv prostředky (např. létání ultralehkými letadly, bezmotorové létání, paragliding, parasailing, seskoky spadákem z letadel a z výšin) s výjimkou letadla pravidelné letecké osobní dopravy nebo speciálním skupinovým letem registrovaným u OAG Worldwide Flight Guide.

Arrow

Bungee-jumping, kanoe nebo rafting od úrovně WW3, skoky dovody, shark-diving, potápění s použitím dýchacího přístroje, lyžování a jízda na snowboardu a skibobech mimo vyznačené tratě, případně na vyznačených tratích mimo určenou dobu provozu, akrobacie na lyžích a snowboardech, skoky a lety na lyžích, heli-skiing(biking), motoskijöring, jízda na závodních bobech, závodních skibobech a závodních saních, snowrafting, zorbing, canyoning, black-water-rafting, speleologie, ultimatefighting.