Mutumutu

Nezávazně spočítat pojištění
Mobile menu

Pěšky do Humpolce, na kole do Barcelony. Víme, jak jste se hýbali v lednu 2019.

Čtení na 2 min

Pěšky do Humpolce, na kole do Barcelony. Víme, jak jste se hýbali v lednu 2019.

Když jsme na přelomu roku spustili naši mobilní aplikaci, naším cílem bylo motivovat zákazníky k lepšímu životnímu stylu. A povedlo se. Nebojte, nemusíte být zrovna vrcholový sportovec, pravidelný dříč v posilovně nebo neúnavný běžec.

Pokud stále ještě sbíráte odvahu k tomu, změnit své denní návyky a zařadit do nich víc sportovních aktivit, věřte, že vám Mutumutu může pomoci. Stačí naší aplikaci propojit s vaší stávající sportovní aplikací a my pak můžeme začít zpracovávat údaje o tom, jak moc se hýbete.

Neříkáme, že z vás chceme vychovávat olympioniky. Co třeba zkusit občas vyměnit auto za kolo, tramvaj za chůzi pěšky a o víkendu vyrazit na příjemnou procházku s přáteli? Spousta z našich klientů to dělá pravidelně a díky datům sesbíraným přes naši appku už víme, kam až by to společně dotáhli.  

Za leden najezdili naši zákazníci dohromady 1790 km na kole. Dojeli by tak z Prahy až do Barcelony.

 

Co se týká běhu, klienti Mutumutu běhali dohromady 12 720 minut, což je po přepočítání na kilometry 1484 km. Přibližně stejná vzdálenost, jako kdybyste z Prahy běželi do Dublinu.

 

A nakonec – za první letošní měsíc nachodili naši pojištěnci dohromady 18 490 379 kroků. Na jednoho tak připadalo 89 kilometrů, každý by tak došel třeba z Prahy do Humpolce. Celkově pak kroky dělají neuvěřitelných 12 943 km. Došli byste tak (vzdušnou čarou samozřejmě) až do Santiaga de Chile, které je od Prahy vzdálené 12 476 km, a ještě byste měli přes 400 kilometrů rezervu.

 

Za plnění aktivit nad denní minimum získáte v aplikaci Mutumutu body, které se každého čtvrt roku sečtou, a podle výsledků vám vrátíme část z ceny pojistného. Můžete si tak vysportovat až 20% slevu na pojistném.

 

Jsme zvědaví, kam dojdete či dojedete příště!

 

V Mutumutu podporujeme lidi, kteří jedí zdravě, sportují a nekouří. Nabízíme jim za to až 30 % z ceny pojištění zpátky.