Životko, které kryje vše.

Nejen úrazy

Zlomenou ruku neřešíme. Ale pokud kvůli ní nemůžete pracovat, vyplatíme vám dohodnutou částku, klidně až do výše vašeho příjmu. A s nemocemi to máme stejně. Že vás nemoci nezajímají? Tak to je chyba!

arrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow

Sjednejte si pojištění a dostanete od nás poukaz na 5000 Kč

Na chytré hodinky, sportovní vybavení nebo online cvičení. Stačí splnit sportovní výzvu v naší apce.vícearrow
Pojistěte se komplexně,
úrazy nestačí

60 % Čechů se domnívá, že hlavními příčinami invalidity jsou následky úrazu nebo nehod. Ve skutečnosti jsou úrazy a nehody zodpovědné za pouhá 4 % invalidních důchodů v ČR, zbytek je způsoben nemocemi. Podobné je to u pracovní neschopnosti, kde nemoci mohou za 90 % případů.

Proto je úrazové pojištění oblíbené mezi pojišťováky. Částky na smlouvě vypadají vysoké a cena není děsivá. Co už vám neřeknou - to nejdůležitější úrazovka nekryje.

Proto u nás samostatné úrazové pojištění nenajdete. Chceme vás ochránit komplexně. Proto Mutumutu kryje jak úrazy, tak nemoci.

Arrow
Co tedy
pojišťujeme?

Netaháme z vás peníze za připojištění, která vám reálně nijak nepomůžou. Zato poskytujeme kvalitní krytí, když jde do tuhého. Pojišťujeme prostě to důležité. Naše pojištění totiž stojí na jednoduchém principu. Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, my platíme.

Co přesně tedy pojišťujeme?

Pojištění pracovní neschopnosti

Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, stát vám bude vyplácet přibližně 60% vašeho hrubého příjmu. A pokud jste OSVČ a neplatíte si extra nemocenskou, nedostanete nic. 

PROTO: Jakmile nemůžete pracovat déle než , začneme vám pravidelně vyplácet rentu, která vám umožní plnit závazky a udržet si dosavadní životní standard.

Pojištění invalidity

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity a bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč. 

PROTO: Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů. A které vám umožní třeba i upravit domov podle potřeb vaší invalidity. Pravda je totiž taková, že v invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána, klidně i do 65 let.

Pojištění smrti

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. 

PROTO: Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Boříme pravidla na trhu pojištění.
Jsme jiní

První pojištění u nás, které vám vrátí peníze za to, že se o sebe staráte. Naše životní pojištění jsme navíc zbavili nesmyslných výjimek, takže kryje mnohem víc případů, než jiná.

 

Svojí pojistce rozumíte

Pojistné smlouvy bývají dlouhé a plné nesrozumitelných výrazů. U nás je to jinak. Naše smlouva je krátká a napsaná lidsky. Raz dva zjistíte, že máme jenom 8 výjimek, kdy neplatíme - drogy, bungee-jumping a podobně, zkrátka jasné a pochopitelné důvody. Jinak platíme vždycky a bez řečí. Jinde bývá výjimek třeba 40, a ještě jsou schované někde v poznámkách pod čarou.

Za pohyb vám vrátíme peníze. A přímo na účet!

Když se o sebe staráte, prospíváte svému zdraví. U běžných pojištění zaplatíte stejně, jako kdybyste celé dny proseděli u televize, a to není fér. Proto jsme se rozhodli to změnit. Pokud sportujete, nekouříte a chodíte na pravidelné prohlídky k lékaři, vrátíme vám až 30 % pojistného

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210