Získejte chytré hodinky

Ti z vás, kteří uzavřou pojištění do 31. 8. a splní naši sportovní výzvu, získají chytré hodnky Apple nebo Garmin.

Vy žijete zdravě.

My vás odměníme

Mutumutu umí ocenit, že se o sebe staráte. Všichni účastníci Vaší ligy proto získají až 35 % pojistného zpátky. A fitness náramek k tomu.

Co je životní pojištění
Mutumutu?

První pojištění u nás, které vám vrátí peníze za to, že se o sebe staráte. A co pojišťujeme? Zásadní situace, které vás mohou připravit o výdělek kvůli nemoci nebo úrazu. Naše životní pojištění jsme navíc zbavili nesmyslných výjimek, takže kryje mnohem víc případů, než jiná.

Za pohyb vám vrátíme peníze. A přímo na účet!

Když se o sebe staráte, prospíváte svému zdraví. U běžných pojištění zaplatíte stejně, jako kdybyste celé dny proseděli u televize, a to není fér. Proto jsme se rozhodli to změnit. Pokud sportujete, nekouříte a chodíte na pravidelné prohlídky k lékaři, vrátíme vám až 30 % pojistného. Účastníci programu Vaše liga navíc dostanou ještě bonus.

Nemůžete vydělávat? Platíme

Pojišťujeme jen důležité životní situace. Žádné bolestné nebo investiční složka, netaháme z vás peníze za blbosti. Díky tomu naše životko stojí na jednoduchém principu: když nemůžete vydělávat kvůli nemoci nebo úrazu, my vám začneme platit dohodnutou částku. To je celé.

Svojí pojistce rozumíte

Pojistné smlouvy bývají dlouhé a plné nesrozumitelných výrazů. U nás je to jinak. Naše smlouva je krátká a napsaná lidsky. Raz dva zjistíte, že máme jenom 8 výjimek, kdy neplatíme - drogy, bungee-jumping a podobně, zkrátka jasné a pochopitelné důvody. Jinak platíme vždycky a bez řečí. Jinde bývá výjimek třeba 40, a ještě jsou schované někde v poznámkách pod čarou.

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Co získáte jako účastník
Vaší ligy?

Fandíme sportu a sportovce chceme podporovat. Proto máme pro všechny z Vaší ligy speciální nabídku - další 5% slevu. Celkem vám tak můžeme vracet až 35 % pojistného.

Fitness náramek zdarma

Ale to není všechno. Protože si svoje sportovní výkony určitě chcete měřit, dostanete od nás k nové smlouvě jako dárek fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 1 299 Kč. Měření tepu, notifikace z chytrých telefonů, krokoměr, voděodolnost umožňující plavání. To vše v tomhle drobném náramku najdete.

Jak získáte odměny?

Při sjednání zadáte slevový kód VASELIGA. Náramek od nás dostanete po 3 zaplacených platbách. Odměna 5 % navíc vám bude platit automaticky od začátku pojištění.

Spočítat cenu 
Tady najdete 
KOMPLETNÍ PRAVIDLA AKCE

Arrow
S nastavením pojištění vám
rádi pomůžeme

Na životním pojištění je nejtěžší začít. Protože nevíte, jak si ho nastavit správně. Mutumutu je ale přehledné a jasné, takže ho pochopíte a zařídíte raz dva.

kdybyste si přece jen nevěděli rady, zavolejte zdarma na číslo 800 810 210 a Míša s Lukášem vám rádi v pracovních dnech pomohou. Jestli neradi mluvíte, můžete jim i napsat přes online chat.

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210