Průvodce výběrem hodinek po splnění Mutumutu výzvy

Pokud splníte pravidla naší Mutumutu výzvy, dostanete od nás poukaz na chytré hodinky a náramky v hodnotě 5 000 Kč. Váháte, které vybrat? Rádi vám s tím pomůžeme.

arrow
Z čeho vybírat

Po splnění sportovní výzvy si můžete vybrat poukaz v hodnotě 5000 Kč do e-shopu Smarty.cz na nákup chytrých hodinek nebo fitness náramku, nebo do e-shopu CZC.cz na nákup v sekci chytré hodinky nebo fitness náramky. Můžete si vybrat i zařízení s cenou vyšší než je hodnota poukazu, ale pak budete muset zbytek ceny doplatit ze svého. 

Naše doporučení

Doporučujeme vybrat hodinky Garmin nebo Apple, které s naší aplikací fungují bezchybně. My bychom vybrali Apple Watch 3 nebo SE (pokud si chcete trochu připlatit) a Garmin Venu Sq nebo Vívoactive 3.

Co dále podporujeme

Všechny hodinky a náramky, které posílají data do Apple Health nebo Google Fit, má aplikace Mutumutu ráda. U některých výrobců je jen potřeba doinstalovat další aplikaci, která zajistí přenos dat do Mutumutu.

Například u značky Samsung je to aplikace Health Sync, která sice stojí 79,99 Kč, ale my vám ji samozřejmě proplatíme. Pro Fitbit a Suunto pak existuje varianta zdarma.

Čeho se vyvarovat

Máme trochu problém se zařízeními od Huawei a Xiaomi. Přestože ve většině případů fungují vzorně, některé kombinace hodinek a telefonů stávkují. A to úplně. Navíc jejich podpora ze strany Google a Apple je do budoucna nejistá.

Také nedoporučujeme kupovat hodinky Apple Watch majitelům telefonů s Androidem, protože ty se nemají zrovna v lásce. Stejně jako hodinky Samsung a telefony s iOS. Ale ruku na srdce, takovou kombinaci asi nikdo z vás nevybere.

Pokud si nevíte rady, poradíme vám

Chcete s námi váš výběr prodiskutovat? Nebo máte jiné otázky k naší výzvě a našemu pojištění?

Volejte zdarma na číslo 800 810 210. Kolegové Míša nebo Lukáš vám rádi pomůžou. A jestli neradi telefonujete, napište přes online chat vpravo dole tady na stránce.

Zpět na stránku s naší výzvou