Životní pojištění, které vás

podrží, když to potřebujete

Zbavili jsme životní pojištění nesmyslných výjimek tak, aby krylo mnohem více případů než běžné pojistky. A nemusí dojít na nejhorší. I když vás nemoc nebo úraz vyřadí z pracovního kola, finančně vás podržíme. Navíc vracíme peníze, pokud se staráte o své zdraví.

Co obsahuje
kompletní pojištění od Mutumutu

Naše pojištění pro zdravotníky je zdarma a pokud pracujete ve zdravotnickém zařízení, můžete si ho sjednat tady. Na rovinu ale znovu říkáme, že se vztahuje jen na případ smrti v souvislosti s COVID-19.

Mutumutu ale pojišťuje i pro případ pracovní neschopnosti nebo invalidity - nehledě na to, jestli to bylo kvůli COVID-19, bolavým zádům, infarktu, vyhoření atp. Toto pojištění - na rozdíl od pojištění pro zdravotníky - už zdarma není. Ale jde s pojištěním zdarma samozřejmě nakombinovat.

Rozhodně stojí za to nad ním přemýšlet. Proč? Čtěte dál. 

Arrow
Vy nemůžete vydělávat.
My platíme

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by vypadal váš život nebo život vašich blízkých, kdybyste přišli o větší část svého příjmu kvůli nemoci nebo úrazu? Jak byste zaplatili všechny měsíční výdaje s nemocenskou nebo invalidním důchodem? Jak by vaši blízcí zvládli situaci, kdyby si pro vás nedejbože přišla zubatá?

My na to mysleli. Proto naše pojištění stojí na jednoduchém principu. Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, platíme. 

Chci komplexní pojištění Mutumutu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Pojišťujeme
vážné životní situace

Netaháme z vás peníze za připojištění, která vám nijak nepomůžou, když půjde do tuhého. Pojišťujeme to důležité.

Pojištění pracovní neschopnosti

Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, stát vám bude vyplácet přibližně 60 % vašeho hrubého příjmu. A pokud jste OSVČ a neplatíte si extra nemocenskou, nedostanete od státu nic. 

PROTO: Jakmile nemůžete pracovat déle než , začneme vám pravidelně vyplácet rentu, která vám umožní plnit závazky a udržet si dosavadní životní standard.

Pojištění invalidity

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity. Bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč. 

PROTO: Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů. A které vám umožní třeba i upravit domov podle potřeb vaší invalidity. Pravda je totiž taková, že v invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána. Klidně i do 65 let.

Pojištění smrti

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. 

PROTO: Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.

Chci komplexní pojištění Mutumutu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Boříme pravidla na trhu pojištění.
Jsme jiní

Jen 8 výjimek, kdy neplatíme

Výjimka nebo výluka je důvod, proč vám pojišťovna odmítne platit. Bývají jich ve smlouvách desítky a jsou schované v poznámkách pod čarou. Drogy, bungee-jumping a podobné. Zkrátka jasné a pochopitelné důvody. Jinak platíme vždycky a bez řečí. 

Srozumitelné podmínky na pár stránek

Naše pojistné podmínky jsme napsali lidsky, stručně a srozumitelně. Mají šest stránek a poznámky pod čarou a skryté chytáky v nich nenajdete.

Vracíme 30 % zpět, když žijete zdravě

Pokud žijete zdravě, je menší šance, že vám budeme něco vyplácet. Takže je nespravedlivé, abyste platili stejně jako ti, co se o sebe nestarají.

Nemáme výpovědní lhůtu ani sankce

Neplatíte žádné poplatky za zrušení. Neplatí pro vás ani žádná výpovědní lhůta. Kdykoli napíšete, že chcete pojištění zrušit, obrečíme to, ale zrušíme jej do druhého pracovního dne.

Arrow
Co naopak
neděláme

Úrazové pojištění (bolestné)

Pojištění je potřeba u vážných životních situací, které sami nevyřešíte. Kvůli zlomenému malíčku vám ale exekuce hrozit nebude. A protože podobné prkotiny v našem pojištění nenajdete, je levnější.

Ale pokud jste například klavírista nebo truhlář a nemůžete kvůli zlomenému malíčku vydělávat, samozřejmě vám platit začneme.

Investiční složka

Mutumutu pojišťuje pro případ vážných životních situací. Proto neřešíme investování. Na spoření nebo investice jistě najdete výhodnější produkty než investiční nebo kapitálové životní pojištění. A nemusí to být zrovna kryptoměny.

Arrow
Chcete pomoci s
nastavením pojištění?

Samozřejmě jsme tu pro vás. Ale vážně se nebojte zkusit to sami, protože takhle jednoduché pojištění ještě na trhu nebylo.

Kdybyste nad něčím váhali, volejte zadarmo na číslo 800 810 210. Míša nebo Lukáš vám rádi pomůžou. A jestli neradi telefonujete nebo chcete pojistku vyřídit v pracovní době, napište přes online chat.

Chci komplexní pojištění Mutumutu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210