Získejte chytré hodinky

Ti z vás, kteří uzavřou pojištění do 31. 8. a splní naši sportovní výzvu, získají chytré hodnky Apple nebo Garmin.

Životní pojištění Mutumutu

pro klienty Komerční banky

Kryje mnohem víc případů, než běžná pojištění. Vyplácí poctivě a bez nesmyslných výjimek. A odměňuje vás, když žijete zdravě. Pro zákazníky Komerční banky má navíc fitness náramek Honor Band 5.

Co je životní pojištění
Mutumutu?

První pojištění u nás, které vám vrátí peníze za to, že se o sebe staráte. A co pojišťujeme? Zásadní situace, které vás mohou připravit o výdělek kvůli nemoci nebo úrazu. Naše životní pojištění jsme navíc zbavili nesmyslných výjimek, takže kryje mnohem víc případů, než jiná.

 

Nemůžete vydělávat? Platíme

Pojišťujeme jen důležité životní situace. Žádné bolestné nebo investiční složka, netaháme z vás peníze za blbosti. Díky tomu naše životko stojí na jednoduchém principu: když nemůžete vydělávat kvůli nemoci nebo úrazu, my vám začneme platit dohodnutou částku. To je celé.

Svojí pojistce rozumíte

Pojistné smlouvy bývají dlouhé a plné nesrozumitelných výrazů. U nás je to jinak. Naše smlouva je krátká a napsaná lidsky. Raz dva zjistíte, že máme jenom 8 výjimek, kdy neplatíme - drogy, bungee-jumping a podobně, zkrátka jasné a pochopitelné důvody. Jinak platíme vždycky a bez řečí. Jinde bývá výjimek třeba 40, a ještě jsou schované někde v poznámkách pod čarou.

Za pohyb vám vrátíme peníze. A přímo na účet!

Když se o sebe staráte, prospíváte svému zdraví. U běžných pojištění zaplatíte stejně, jako kdybyste celé dny proseděli u televize, a to není fér. Proto jsme se rozhodli to změnit. Pokud sportujete, nekouříte a chodíte na pravidelné prohlídky k lékaři, vrátíme vám až 30 % pojistného

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Co získáte jako zákazník
Komerční banky?

Podporujeme zdravý životní styl. A protože žijeme v 21. století, víme, že většina z vás si svůj pohyb ráda měří. A my vás navíc za naměřené aktivity odměníme. 

Proto od nás jako dárek dostanete fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 1 299 Kč. Měření tepu, notifikace z chytrých telefonů, krokoměr, voděodolnost umožňující plavání. To vše v tomhle drobném náramku najdete.

Jak náramek získat?

Při sjednání zadáte slevový kód komercka. Náramek od nás dostanete po 3 zaplacených platbách. Přesná pravidla akce najdete níže.

Spočítat cenu 
Tady najdete 
KOMPLETNÍ PRAVIDLA AKCE

Arrow
Náš partner
Komerční pojišťovna

Současný trh s životním pojištěním je nemocný. Proto jsme založili Mutumutu. Ale protože pojištění u nás mohou ze zákona nabízet jen pojišťovny, museli jsme si najít partnera.

Záda nám kryje Komerční pojišťovna. Jediná, která do toho s námi šla. Takže máte jistotu, že svoje peníze dostanete. I kdyby Mutumutu podmínky na trhu zadusily.

O vše ostatní se staráme my. Mutumutu tým.

Komerční pojišťovna