Získejte zdravé životko a chytré hodinky

se slevou 5 000 Kč

Životní pojištění Mutumutu vrací 30 % z ceny, když žijete zdravě a hýbete se. Abyste si pohyb i odměnu lépe měřili, dostane 5 000 Kč na nákup chytrých hodinek na CZC.cz k našemu pojištění.

Vy si sjednáte smlouvu.
My vás odměníme

Sjednejte si životní pojištění Mutumutu do 31. 12. 2019 a získáte voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup jakýchkoli chytrých hodinek od Apple, Garmin nebo Samsung na webu www.czc.cz

Například hodinky Apple Watch 5 vás tak vyjdou pod 7 000 Kč a Apple Watch 3 tak budete mít skoro zadarmo. Je libo raději Samsung Galaxy Watch nebo Garmin fenix5? Není problém. 

Na rovinu říkáme, že je důležité nechat si pojištění 3 roky, jinak nám budete muset těch 5 000 Kč vrátit. Životní pojištění je totiž služba, kterou je dobré mít dlouhodobě - nejlépe do důchodu, kdy je člověk pracovně aktivní.

CHYBI VIZUAL CHYBI VIZUAL

Arrow
Co je životní pojištění
Mutumutu?

První pojištění u nás, které vám vrátí peníze za to, že se o sebe staráte. A co pojišťujeme? Zásadní situace, které vás mohou připravit o výdělek kvůli nemoci nebo úrazu. Naše životní pojištění jsme navíc zbavili nesmyslných výjimek, takže kryje mnohem víc případů, než jiná.

Za pohyb vám vrátíme peníze. A přímo na účet!

Když se o sebe staráte, prospíváte svému zdraví. U běžných pojištění zaplatíte stejně, jako kdybyste celé dny proseděli u televize, a to není fér. Proto jsme se rozhodli to změnit. Pokud sportujete, nekouříte a chodíte na pravidelné prohlídky k lékaři, vrátíme vám až 30 % pojistného

Nemůžete vydělávat? Platíme

Pojišťujeme jen důležité životní situace. Žádné bolestné nebo investiční složka, netaháme z vás peníze za blbosti. Díky tomu naše životko stojí na jednoduchém principu: když nemůžete vydělávat kvůli nemoci nebo úrazu, my vám začneme platit dohodnutou částku. To je celé.

Svojí pojistce rozumíte

Pojistné smlouvy bývají dlouhé a plné nesrozumitelných výrazů. U nás je to jinak. Naše smlouva je krátká a napsaná lidsky. Raz dva zjistíte, že máme jenom 8 výjimek, kdy neplatíme - drogy, bungee-jumping a podobně, zkrátka jasné a pochopitelné důvody. Jinak platíme vždycky a bez řečí. Jinde bývá výjimek třeba 40, a ještě jsou schované někde v poznámkách pod čarou.

Více o našem pojištění
Chcete poradit?
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Chcete pomoci s
nastavením pojištění?

Na životním pojištění je nejtěžší začít. Protože nevíte, jak si ho nastavit správně. Mutumutu je ale přehledné a jasné, takže si ho zařídíte raz dva.

kdybyste si přece jen nevěděli rady, zavolejte zdarma na číslo 800 810 210 a Míša s Lukášem vám rádi pomůžou. Jestli neradi mluvíte, můžete jim i napsat přes online chat. 

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210