Získejte chytré hodinky

Ti z vás, kteří uzavřou pojištění do 31. 8. a splní naši sportovní výzvu, získají chytré hodnky Apple nebo Garmin.

Životní pojištění Mutumutu

pro klienty Benefit Plus

Zjednodušili jsme životní pojištění tak, aby krylo mnohem víc případů, než běžné pojistky. Zbavili jsme ho nesmyslných výjimek, a navíc vám budeme vracet peníze, pokud se o sebe staráte. Zákazníci Benefit Plus od nás navíc dostanou náramek Honor Band 5.

Co je životní pojištění
Mutumutu?

První pojištění u nás, které vám vrátí peníze za to, že se o sebe staráte. A co pojišťujeme? Zásadní situace, které vás mohou připravit o výdělek kvůli nemoci nebo úrazu. Naše životní pojištění jsme navíc zbavili nesmyslných výjimek, takže kryje mnohem víc případů, než jiná.

 

Nemůžete vydělávat? Platíme

Pojišťujeme jen důležité životní situace. Žádné bolestné nebo investiční složka, netaháme z vás peníze za blbosti. Díky tomu naše životko stojí na jednoduchém principu: když nemůžete vydělávat kvůli nemoci nebo úrazu, my vám začneme platit dohodnutou částku. To je celé.

Svojí pojistce rozumíte

Pojistné smlouvy bývají dlouhé a plné nesrozumitelných výrazů. U nás je to jinak. Naše smlouva je krátká a napsaná lidsky. Raz dva zjistíte, že máme jenom 8 výjimek, kdy neplatíme - drogy, bungee-jumping a podobně, zkrátka jasné a pochopitelné důvody. Jinak platíme vždycky a bez řečí. Jinde bývá výjimek třeba 40, a ještě jsou schované někde v poznámkách pod čarou.

Za pohyb vám vrátíme peníze. A přímo na účet!

Když se o sebe staráte, prospíváte svému zdraví. U běžných pojištění zaplatíte stejně, jako kdybyste celé dny proseděli u televize, a to není fér. Proto jsme se rozhodli to změnit. Pokud sportujete, nekouříte a chodíte na pravidelné prohlídky k lékaři, vrátíme vám až 30 % pojistného

Spočítat cenu 
Chcete poradit? 
Volejte zdarma na 800 810 210

Arrow
Co získáte jako zákazník
Benefit Plus?

Podporujeme zdravý životní styl. A protože žijeme v 21. století, víme, že většina z vás si svůj pohyb ráda měří. A my za naměřené aktivity dáváme slevu. 

Proto od nás jako dárek dostanete fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 1 299 Kč. Měření tepu, notifikace z chytrých telefonů, krokoměr, voděodolnost umožňující plavání. To vše v tomhle drobném náramku najdete.

Jak náramek získat?

Při sjednání zadáte slevový kód benefitplus_naramek. Náramek od nás dostanete po 3 zaplacených platbách. 

Spočítat cenu 
Tady najdete 
KOMPLETNÍ PRAVIDLA AKCE